• Strony WWW

  • Hosting

  • Domeny

  • Reklama

  • Serwis

PROJEKT K99

Kompleksowe Wsparcie WWW

HOSTING

PARAMETRY

     Najważniejszym elementem każdego hostingu jest uptime. Procentowy czas bezawaryjnego działania serwera. Jego prawidłowa wartość powinna mieścić się w przedziale od 99,7% do 100%. Oznacza to, że użytkownik przeglądający poszczególną stronę min. w 99,7% przypadków wyswietli ją prawidłowo.

     Kolejnym bardzo ważnym elementem jest zabezpieczenie serwera przed atakami z zewnątrz. Większość stron opartych jest na starych od dawna nie aktualizowanych systemach CMS i w tym miejscu większośc firm hostingowych daje za wygraną blokując poszczególne konto. Tylko naprawde dobrze zabezpieczony hosting pozwoli nam uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji. Oczywiście nie ma możliwości całkowitego zabezpieczenia się przed włamaniem na serwer, jednak te ryzyko można bardzo zminimalizować.

     W zależności od stopnia spomlikowania strony musimy wybrac odpowiedni pakiet hostingowy, który będzie obsługiwał odpowiednie technologie. W przeciwnym razie strona nie będzie działała prawidłowo.

     Jeśli korzystacie Państwo z naszego hostingu wszystkie ww. elementy badamy na bierząco i w miarę potrzeb wybieramy ofertę najbardziej atrakcyjną cenowo i technicznie. Poniżej przedstawiamy nasze pakiety hostingowe. Istnieje możliwość dostosowywania poszczególnego pakietu do indywidualnych potrzeb klienta.

CENNIK

Pakiet Start

Powierchnia dyskowa - 1GB
Transfer - bez limiu
Konta e-mail - bez limitu
Bazy Mysql - 1
Domeny - 1
Dostęp FTP, phpMyAdmin, e-mail
Subdomena K99.pl gratis!

Cena 49zł/rok

Pakiet Max

Powierchnia dyskowa - 5GB
Konta e-mail - bez limitu
Bazy Mysql - bez limitu
Domeny - bez limitu
Dostęp FTP, phpMyAdmin, e-mail
DirectAdmin
Subdomena K99.pl gratis!

Cena 149zł/rok